Çötüre Fındık & Fındık Yağı

Hakkımızda

Çötüre Fındık olarak 30 yıldan uzun süredir çeşitli sektörlerde hizmet vermekteyiz. Gıda, Unlu Mamuller, Medikal, Enerji, Kimya sektörlerinde üretimden tedarik hizmetlerine kadar çeşitli faaliyetler yürütmekteyiz.

Kurumsal olarak geçmişte gösterdiğimiz başarıyı bugün fındık ve fındık yağı ürün grubunda da göstererek uluslararası platformda anlamlı bir yer edinme misyonuyla çalışmaktayız.

İhracaat ağırlıklı hizmet sunan şirketimizin fındık ürün portföyü içerisinde; kabuklu fındık, naturel iç fındık, kavrulmuş iç fındık, beyazlatılmış iç fındık, kıyılmış fındık, dilinmiş fındık, fındık unu, fındık püresi, soğuk sıkım fındık yağı, rafine fındık yağı ürün çeşitlerimiz bulunmaktadır. Dünya fındık ihtiyacının %70′ ini karşılayan Türkiye’ nin kaliteli fındık ürün çeşitlerini %100 fındıktan, katkısız ve doğal olarak son teknolojik üretim yöntemleriyle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Contact Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem accusantium doloremque laudantium totam reaperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Type what you are searching for: